Prekių krepšelis
Prekių: 0 vnt. Viso: 0.00 €
Peržiūrėti krepšelį

Apie FlüggerFlügger statybiniai dažai – profesionalui ir mėgėjui

Ką ir slėpti – daniškas gyvenimo stilius ir gyvenimo samprata imponuoja. Nė karto nebuvę šioje šalyje jį turėtų atpažinti per pačius įvairiausius mus kasdien supančius daiktus: žaislus, baldus, santechniką, audio aparatūrą… O apsilankę karštai įrodinėja, kad Danija – visomis prasmėmis teisingas kraštas. Užtenka praleisti kelias dienas, kad savo kailiu patirtum: čia viskas žmogui. Kai toks netiesioginis dėmesys lydi kone kiekviename žingsnyje, vos paminėjus produkto kilmę, jau nevalingai pradedi ieškoti jame daniškojo gyvenimo specifikos bruožų. Net jei kalba eitų apie…dažų skardinę.

„Flügger“ vardas jau beveik pusę šimtmečio asocijuojasi su Danija, tačiau taip buvo ne visą laiką. Šio prekinio ženklo kilmė – vokiška. Pirmoji gamykla Kopenhagoje buvo pastatyta dar 1890 metais, tačiau ji priklausė iš Hamburgo kilusiai šeimai. Po Antrojo pasaulinio karo visas vokiečių turtas buvo konfiskuotas. 1948 m. gamyklą įsigijo M. Schnackas – tuometinis Danijos gamyklos komercijos direktorius.

Tuomet ir prasidėjo tikroji daniškų dažų epopėja, kadangi be ilgametės gamybos patirties buvo prisiminta ir danams ypač svarbūs dalykai. Tarkim, ekologija. Dar gerokai prieš kitus Europos dažų gamintojus, „Flügger“ tradicinių tirpiklių dažus aktyviai pradėjo keisti į akrilinius. Kompanija metė dideles pajėgas į ne tik ilgaamžių, bet ir ekologiškai švarių dažų gamybą. Jiems skiesti nenaudojami organiniai skiedikliai, tad jie neteršia oro, o dirbant nesijaučia specifinio dažų kvapo. Dabar šioje kompanijoje gaminamų vandens pagrindo dažai sudaro daugiau kaip 90 % visos parduodamos produkcijos mineraliniams ir mediniams paviršiams

STIWEX dažymo įrankiai

Teisingų dažymo įrankių pasirinkimas ne tik palengvina darbą, bet ir veikia darbo kokybę. Kokybė, geras dizainas ir funkcionalumas – tai trys pagrindiniai šių įrankių gamybos kriterijai. Stiwex įrankių gamintojų tikslas – pasiekti kiek galima aukštesnį įrankių efektyvumą ir ergonomiškumą. Patirtis ir kolektyvinės žinios padeda tai pasiekti. Stiwex svarbi ateitis su naujais spredimais, bet nepamirštamos ir tradicijos.

 

Jūsų vardas*:
Kontaktiniai duomenys*:
Tekstas*: